Bulharsko Albena

Bulharsko Albena

Vyhledejte si volné termíny zájezdů do Bulharska. Jako zemi zvolte Bulharsko, lokalitu nemusíte vyplňovat - zobrazí se vám všechny a můžete je tak porovnat.

Pro zobrazení zájezdů zvolte:

Země: Bulharsko   Lokalita: Nerozhoduje

Pro zobrazení volných zájezdů vyplňte formulář na levé straně.

Prostředí Albeny

Albena je lázeňský komplex, který vzniknul po druhé světové válce. Po celé délce (cca 6 kilometrů) se táhne příjemná písčitá pláž, v některých místech až 100 metrů široká. Moře je mělké, teplé a plné mušlí. Není zde nouze o atrakce jako je windsurfing, potápění nebo různé školy vodních sportů. Narozdíl od běžných letovisek se hotely netáhnou podél celého podřeží, ale hotely a ubytovací komplexy se roztahují i hlouběj do vnitrozemí. Samozřejmě platí, čím blíž k moři, tím dražší ubytování. Protože je Albena brána částečně i jako lázeňské centrum, je zde klidnější prostředí a dražší ceny.

Okolí, kam vyrazit

Blízko Albeny se nachází vesnice Kranevo, ve které se rozrůstají další hotely a je zde spousta restaurací, které jsou levnější. Pokud nás pobyt v Albeně omrzí, můžeme vyrazit mikrobusem do blízké Varny.V Albeně rozhodně nehrozí, že by jste se nudili. Spousta atrakcí, krásné prostředí a u obyvatel celkem slušná znalost angličtiny.

ivuska.cz | Vyzkoušejte Kypr - Dovolená a Zájezdy - Nejlevnější Last Minute
2009 - 2024