Ubytování v Bulharsku

Ubytování v Bulharsku

Vyhledejte si volné termíny zájezdů do Bulharska. Jako zemi zvolte Bulharsko, lokalitu nemusíte vyplňovat - zobrazí se vám všechny a můžete je tak porovnat.

Pro zobrazení zájezdů zvolte:

Země: Bulharsko   Lokalita: Nerozhoduje

Pro zobrazení volných zájezdů vyplňte formulář na levé straně.

Jaké jsou možnosti?

V případě volby ubytovaní máme nepřeberně množství možností. Na dovolenou můžeme vyrazit i bez předchozí domluvy. Na místě pak můžeme využít služeb místní cestovní kanceláře, domluvit se přes taxikáře nebo hledat sami na vlastní pěst. V případě, že chceme vyrazit na jisto, v České republice je spousta cestovních kanceláří, které vám zajistí dopravu i ubytování. Pro dobrodruhy je taky možnost dovolenou strávit v autokempu.

Co očekávat od ubytování

Standard je stejný jako jinde v Evropě, ale i tak na nás čeká pár překvapení. První na nás bude čekat hned na toaletě. Záchodový papír se nehází do záchodu, ale do koše. V ložnici nenajdeme povlečení, ale pod deku se dává další prostěradlo. Co se týče vybavení, v nových hotelech je samozřejmostí klimatizace, v malých soukromých ubytování bude nanejvýš lednička a televize.

Ceny za ubytování

Ceny za ubytování jsou velmi individuální. Závisí především na délce vašeho pobytu a počtu osob. Na místě se dá vyjednat cena za jednu noc okolo 400 Kč na osobu. V hotelu je začíná běžná cena na 1000 Kč. Záleží na našich nárocích. Především je nutno si ujasnit, jak důležité je pro nás ubytování. Bulharsko nabízí spoustu možností a je jistě škoda trávit v pokoji více času, než je potřeba na spánek. V případě, že se chystáte ubytování domlouvat telefonicky, nečekejte na druhé straně mnoho pochopení pro angličtinu nebo němčinu.

ivuska.cz | Vyzkoušejte Kypr - Dovolená a Zájezdy - Nejlevnější Last Minute
2009 - 2024