Bulharsko - Rodinná Dovolená

Bulharsko - Rodinná Dovolená

Vyhledejte si volné termíny zájezdů do Bulharska. Jako zemi zvolte Bulharsko, lokalitu nemusíte vyplňovat - zobrazí se vám všechny a můžete je tak porovnat.

Pro zobrazení zájezdů zvolte:

Země: Bulharsko   Lokalita: Nerozhoduje

Pro zobrazení volných zájezdů vyplňte formulář na levé straně.

Vždy první, vždy něco nové

Musím říct, že jsem svým cestováním už pověstný. Vždy si vyberu stát nebo místo, kde se na turisty dívají jako na marťany a pravý cestovní rozmach je teprve čeká. V devadesátých letech jsem byl mezi prvními, kdo objevil Chorvatsko a ani nyní, po založení rodiny, jsem se nespokojil s běžnou nabídkou cestovních kanceláří. Mojí vytouženou dovolenou se stalo Bulharsko.

Příprava na dovolenou

Samotná příprava na dovolenou byla ze všeho nejtěžší. Najít nějaké internetové stránky bylo mimo moje síly. Nakonec jsem se však dopátral emailové adresy hotelu, který vypadal jako cenově dostupný a zároveň na slušné úrovni. Bohužel mi nikdo ani po 14 dnech neodepsal. Rozhodnul jsem se tedy zavolat na uvedené telefonní číslo. Těžce získávané znalosti angličtiny jsem mohl hned zahodit, protože přišlo na řadu vzpomínání na zapomenutou ruštinu. Hotel byl však přece jenom domluven. Doprava byla jasná již od začátku – pojedeme autem. Cesta byly náročná a velice únavná, hlavně pro moje tehdy ještě malé děti.

Pobyt v Bulharsku

Po nesnadné domluvě ubytování jsme byli mile překvapeni turistickým centrem. Protože jsme očekávali jen to nejhorší, vyrazily nám téměř dech na místě poskytované služby. Základní péče o turisty byla zajištěna malým informačním centrem, alespoň něco. Vůbec se teď nedivím stoupající popularitě Bulharska. Již tehdy zde byly upravené, dlouhé písčité pláže s čistým mořem, vhodné i pro děti. Protože mě nebaví jen tak sedět u moře na lehátku, prozkoumali jsme i okolí a podívali jsme se i hlouběji do vnitrozemí. Příroda je opravdu okouzlující. Jen škoda, že nebylo více času. Co napsat na závěr? Rozhodně doporučuji! Je to sice již pár let, ale věci se určitě pohnuly kupředu. Pokud zvolíte jako cíl vaší další dovolené Bulharsko, určitě nebudete zklamáni.

ivuska.cz | Vyzkoušejte Kypr - Dovolená a Zájezdy - Nejlevnější Last Minute
2009 - 2024